Odpowiedz na ogłoszenia rodziców i znajdź pracę jako niania

Język

Wybierz

Miasto

Wybierz

Dzielnica

Nie wybrano miasta

Wiek dziecka w latach

Wybierz

Liczba dzieci do opieki

Wybierz

Maja

Miasto: Warszawa, Wola

Język: angielski

Liczba dzieci do opieki: dwoje

Wiek dzieci: do roku

Proponowana stawka godzinowa: 25 zł

Przewidywany okres współpracy: około roku

Zakres obowiązków: Cześć! Jesteśmy polską rodziną z dwoma synami (10-miesięczny i 4-letni). Poszukujemy doświadczonej niani na pełen etat dla naszego 10 miesięcznego synka. Głównym obowiązkiem będzie opieka nad nim, ale okazjonalnie także opieka nad dwójką. Poza tym: sprzątanie (tylko przy dzieciach), zakupy spożywcze i gotowanie (dla dzieci). Jeden z nas pracuje może być w pobliżu w ciągu dnia.

Inne oczekiwania: Jako rodzice staramy się wychowywać nasze dzieci zgodnie z zasadami rodzicielstwa bliskości (AP) i komunikacji bez przemocy (NVC) i chcielibyśmy znaleźć nianię wyznającą podobne wartości.

Data publikacji: 06-03-2023

Agata

Miasto: Poznań

Język: angielski

Liczba dzieci do opieki: dwoje

Wiek dzieci: 4-6, powyżej 6

Proponowana stawka godzinowa: 40 zł

Przewidywany okres współpracy: Współpraca długoterminowa

Zakres obowiązków: Szukam niani mówiącej po angielsku dla chłopca w wieku 5 lat i dziewczynki - 7 lat. Chodzi o zabawę i spędzanie czasu wyłącznie w języku angielskim. Na początek opieka raz w tygodniu przez 2 godziny. Możemy dostosować się do grafika niani.

Inne oczekiwania: Komunikowanie się tylko w języku angielskim. Doświadczenie w opiece nad dziećmi mile widziane. Osoba niepaląca mile widziana.

Data publikacji: 05-03-2023

Raphael

Miasto: Warszawa, Mokotów

Język: angielski, francuski, hiszpański

Liczba dzieci do opieki: dwoje

Wiek dzieci: do roku, 1-3

Proponowana stawka godzinowa: 30 zł

Przewidywany okres współpracy: 1 rok

Zakres obowiązków: Poszukujemy Niani na pełny etat, od poniedziałku do piątku, mniej więcej w godzinach 8-17. Głównym zadaniem jest opieka nad naszą 3-miesięczną córką w ciągu dnia, kiedy oboje jesteśmy w pracy. Nasza druga córka, prawie 2-letnia, będzie chodzić do żłobka lub przedszkola. Opieka nad nią będzie zależała od jej harmonogramu przedszkolnego.

Inne oczekiwania: wykonanie zadań związanych ze sprzątaniem domu w miarę możliwości podwożenie/odbieranie z przedszkola/szkoły jeśli to możliwe, bycie dostępnym w dodatkowych godzinach, gdy jedno z nas jest w podróży

Data publikacji: 01-03-2023

Piotr

Miasto: Warszawa, Mokotów

Język: angielski

Liczba dzieci do opieki: jedno

Wiek dzieci: 1-3

Proponowana stawka godzinowa: 30 zł

Przewidywany okres współpracy: Minimum 1 rok

Zakres obowiązków: Poszukujemy niani dla naszego 17-miesięcznego synka Leona. 3 dni w tygodniu, środa, czwartek i piątek od godz. 14.00 do 20:00. Głównym obowiązkiem jest opieka nad maluchem, zgodna z filozofią rodzicielstwa bliskości, i rzeczami wokół niego, takimi jak sprzątanie (tylko wokół niego), czasami zakupy i dodatkowo gotowanie dla całej rodziny.

Inne oczekiwania: Referencje, które możemy potwierdzić. Aktywny styl życia. Współpraca długoterminowa, 1-2 lata lub dłużej.

Data publikacji: 15-11-2022

ehud

Miasto: Warszawa, Wilanów

Język: angielski, chiński, hiszpański

Liczba dzieci do opieki: dwoje

Wiek dzieci: powyżej 6

Proponowana stawka godzinowa: 25 zł

Przewidywany okres współpracy: 12 month

Zakres obowiązków: Cześć, Jesteśmy izraelską rodziną, która mieszkała w Shenzhen w Chinach przez ostatnie 8 lat. Mamy 2 dzieci chłopca o imieniu Eddie (7 lat) i dziewczynkę o imieniu Amily (5 lat). Na początek 2-3 razy w tygodniu z możliwością późniejszej zmiany na cały tydzień, jeśli współpraca będzie ok. Z poważaniem, Ehud.

Inne oczekiwania: Zajmowanie się dziećmi i pomoc w gospodarstwie domowym, czasami opieka nad dziećmi w weekendy. prawo jazdy na plus. Azjaci to plus.

Data publikacji: 19-10-2022

1